Wielka Brytania: duża ilość zgonów i niepożądanych odczynów poszczepiennych po zastosowaniu szczepionek firm Pfizer i AstraZeneca

Norwegia zaprzestaje stosowania szczepionki Astra Zeneca po ujawnionych poważnym skutku ubocznym w Danii, informuje Aftenposten 11 marca 2021 r. Duńskie Ministerstwo Zdrowia pisze :

Szczepienie szczepionką COVID-19 firmy AstraZeneca jest zawieszone do odwołania. Dzieje się tak po doniesieniach o ciężkich przypadkach zakrzepów krwi u osób zaszczepionych szczepionką COVID-19 firmy AstraZeneca.

Ale to tylko wierzchołek góry lodowej. Władze Zjednoczonego Królestwa zgłosiły łącznie blisko 460 zgonów i ponad 24000 działań niepożądanych szczepionek firm Pfizer i AstraZeneca.

W przypadku szczepionek Pfizer-BioNTech mRNA COVID-19 jest to 212 zgonów i 85179 niepożądanych skutków ubocznych.

Szczepionkę COVID-19 Oxford University / AstraZenec przyczyniły się do  244 zgony i 157 637 niepożądanych skutków ubocznych.

To są oficjalne dane brytyjskiego Ministerstwa Zdrowia !!!

Nie tylko Dania, ale także Norwegia i co najmniej sześć innych krajów europejskich wstrzymało szczepienie preparatem AstraZeneca. Według doniesień z Wielkiej Brytanii, nie należy robić tego samego ze szczepionką Pfizer? To są szczepionki eksperymentalne. Korzystają z technologii, która nigdy wcześniej nie była używana i nie zostały nawet przetestowane zgodnie ze zwykłymi zasadami testowania nowych szczepionek. Czy zatem władze nie powinny były być trochę bardziej ostrożne? 

A może są tak chętni do wykorzystania populacji jako królików doświadczalnych dla przemysłu farmaceutycznego, że wyrzucili za burtę wszystkie powszechnie stosowane środki ostrożności?

 

 

 

Źródło: Steigan.no

 

 

 

Facebook Comments Box