WHO 5 października ogłosiła koniec pandemii

Stało się. 5 października, podczas posiedzenia 35-osobowego prezydium Światowa Organizcja Zdrowia, czyli WHO ogłosiła koniec pandemii. „Cooronawirus nie jest bardziej niebezpieczny niż zwykła grypa” – brzmiało oficjalne stanowisko prezydium WHO obradujące pod przewodem jej dyrektora generalnegp Tedrosa Adhanoma Ghebreyesusa.

Niestety, żaden rząd, żaden „autorytet kowidiański”, żaden pies z kulawą nogą nie zwrócili na to uwagi. Zgodnie z regułą „Murzyn zrobił swoje, Murzyn może odejść” WHO pozostało ze swoją ewolucyjną tezą osamotnione. Są inni, ważniejsi, którzy pociągają za te sznurki.

Dla ciekawych: tu jest opis całej sytuacji wraz z cytatem: klik

Tymczasem w Polsce liczy się codzienne „zarażenia” oraz zgony (z jakiego powodu?). To samo w Niemczech czy we Francji. Jakby ktoś dotąd nie wierzyl, wiadomy dowód na to, że władzę przejęły skorumpowane faszystowsko-komunistyczne formacje mające na celu zniszczenie społeczeństw i zrujnowanie gospodarek.

Wszystko już zostało powiedziane i napisane po wielokroć. Nie trzeba się powtarzać. Kto ma oczy, niech patrzy, kto ma uszy niech słucha.

Facebook Comments Box