Ujawniono: firma ufundowana przez Billa Gatesa potajemnie zbiera DNA z zestawów do testów koronowych!

Wielu obserwatorów politycznych, którzy krytycznie podchodzą do pandemii covid-19 na całym świecie słusznie pyta, dlaczego od miesięcy wywierano taką presję i przymus na populację, aby stale badać ją pod kątem koronawirusa. Nie tylko istnieje poważne ryzyko spowodowania urazów mózgu z powodu ciągłych testów, kontrowersyjne jest również to, co znajduje się na pasku testowym i co dzieje się z nieuchronnie pobranym DNA. Ludzie nie są świadomi tego, że ogromne ilości ludzkiego DNA są również gromadzone i klasyfikowane w drodze masowych testów – bez ich wiedzy, a nawet zgody.

Firma blisko Billa Gatesa zbiera dane biometryczne z testów koronowych

W USA ujawniono, że firma z Chin, finansowana przez „Bill & Melinda Gates Foundation”, zbiera, przechowuje i przetwarza dane biometryczne obywateli USA. Dostęp do tych danych firma ta uzyskuje za pomocą testów koronawirusowaych, które są stosowane na dużą skalę. Na przykład w Waszyngtonie firma chciała otworzyć stacje do testów z własnymi testami, czego władze w ostatniej chwili zabroniły ze względu na powiązania firmy z  komunistycznym reżimem z Pekinu.

Firmą tą jest BGI Genomics, która jest ściśle powiązana z Komunistyczną Partią Chin, z która ściśle współpracuje z Fundacją Billa i Melindy Gatesów. Na marginesie warto dodać, że to właśnie Bill Gates po wizycie w Chinach w 2010 roku załatwił przeniesienie tej firmy do USA. Jego fundacja sfinansowała rozwój, przeniosła firmę do tego samego stanu co Gates Foundation (Waszyngton) i wysłała swojego przedstawiciela do zarządu firmy. 

Projekt ludzkiego genomu 

Do nieprzejrzystego i wątpliwego planu zrewolucjonizowania zdrowia na świecie i ciągłego szczepienia całej ludzkości przeciwko wszystkiemu, co możliwe, pasuje również strategia Billa Gatesa, którą realizuje z BGI Genomics . Wszystkie dane biometryczne ludzi mają być zbierane do celów, które nie są szczegółowo znane, a następnie badane. Pozornie, aby móc pokonać przyszłe choroby i pandemie, ale w tle może zdarzyć się coś zupełnie  dokładnie odwrotnego, a mianowicie badania nad odpornymi biologicznymi środkami bojowymi.., i tak właśnie podejrzewają krytycy tego projektu.

Nadbudową całości jest tak zwany „projekt ludzkiego genomu”, który pod egidą Gatesa sekwencjonuje genomy wielu zagrożonych gatunków roślin i zwierząt, a także chorób człowieka, w tym wstępne sekwencjonowanie genomu ryżu. 

 

 

Źródło: Unser-Mitteleuropa.com

 

 

 

Facebook Comments Box