Petycja Stop Segregacji Sanitarnej w Suwałkach – rozpatrzenie petycji przez Radę Miejską Suwałk

Witamy wszystkich Świadomych Ludzi Suwalszczyzny. 🙂

Chcieliśmy Was kochani poinformować, że 08-06-2021 r. złożyliśmy oficjalnie naszą petycję do Urzędu Miejskiego w Suwałkach w wersji papierowej z dołączona listą podpisów zebraną offline. 15-06-2021 r. na żądanie przewodniczącego rady miejskiej uzupełniliśmy jeszcze kilka szczegółów formalno-prawnych.

Dzisiaj otrzymaliśmy informację z Urzędu Miejskiego, że w dniu 18-06-2021 r. na posiedzeniu Komisji Skarg, Wniosków i Petycji Rady Miejskiej w Suwałkach m.in. odbędzie rozpatrzenie petycji mieszkańców Suwałk – „Stop Segregacji Sanitarnej w Suwałkach.”
Posiedzenie rozpocznie się o godz. 15:30 w Sali nr 146 Urzędu Miejskiego w Suwałkach przy ul. Mickiewicza 1.

Zachęcamy wszystkich – którzy mają taką możliwość – do uczestnictwa w powyższym posiedzeniu i przez swoją obecność wywarcia swego rodzaju presji na władzach naszego miasta do podjęcia odpowiednich czynności i działań uwzględnionych w naszej petycji.
Na tym samym posiedzeniu będzie także poruszana sprawa skargi Społecznego Komitetu Sprzeciwu Budowy Spalarni Odpadów Meblowych spalanych na terenie suwalskiej Fabryki Mebli Forte SA.
Obie te sprawy bardzo mocno dotyczą Nas wszystkich…, więc warto wesprzeć te inicjatywy swoją obecnością na posiedzeniu.

Korzystaj z okazji chcemy Was poinformować, że jesteśmy w toku przygotowań do założenia stowarzyszenia społecznego, które w tak trudnych czasach, w jakich przyszło nam żyć będzie mogło wesprzeć różne wolnościowe inicjatywy, które z pewnością będą musiały powstać…, bo przyszłość nie zapowiada się kolorowo.
Będziemy na bieżąco informować Was o postępie naszych działań.

 

Z nadzieją, że nasze sprawy potoczą się pomyślnie życzymy Wam wszystkim wszystkiego dobrego, samych słonecznych dni i aby każdy Wasz dzień był wyjątkowy i lepszy od poprzedniego.
Pozdrawiamy serdecznie.

 

 

 

Facebook Comments Box