Francuscy lekarze zawiązali własny niezależny od władz komitet naukowy do sprawa Covid-19

30 tys. francuskich lekarzy zbuntowało się przeciwko rządowym kłamstwom o koronawirusie.
UWAGA: Fotografia nie przedstawia francuskich lekarzy z treści artykułu !!!

Ta ośmiominutowa najnowsza relacja francuskiego korespondenta, Piotra Wita dla Radia Wnet, jawi się jako jedna najmocniejszych jakie słyszałem w związku z epidemią covid-19.

Oto streszczenie tego wywiadu:

  • 9 stycznia francuscy lekarze zawiązali własny niezależny od władz komitet naukowy zrzeszający 30.000 lekarzy, 30.000 pielęgniarek i pielęgniarzy oraz ponad 100.000 obywateli. Członkowie zarządu złożyli zapewnienie, że żaden z nich nie jest zależny od firmy farmaceutycznej.
  • Francuscy lekarze, na ogół  z pierwszej linii frontu, protestują przeciwko wyolbrzymianiu choroby i rozdymaniu statystyk, przeciwko fałszywym testom i pustym łóżkom szpitalnym.
  • Ujawniają afery w pismach medycznych promujących Covid-19 i szczepionki na te chorobę.
  • Protestują przeciwko zabranianiu lekarzom swobody leczenia jaki nakazuje wiedza i doświadczenie medyczne, gdyż władze zabroniły  stosować hydroxychlorohiny, invermektyny i innych skutecznych lekarstw.  Zamiast leczyć rząd zaleca wzywać pogotowie i wysyłać pacjentów na reanimację.
  • Protestują przeciwko zastraszaniu lekarzy i zabieraniu im praw wykonywania zawodu  jeśli odważą się leczyć pacjentów skutecznymi lekami, ale nie polecanymi przez rząd.
  • Do zbuntowanych lekarzy dołączyła francuska Narodowa Akademia Medyczna.
  • Przestrzegają przed skutkami ubocznymi szczepień na Covid-19.
  • Zastępca redaktora naczelnego jednego z ostatnich niezależnych pism medycznych British Medical Journal w swym artykule  wyraził poważne wątpliwości odnośnie skuteczności szczepionek na covid-19, twierdząc, że ich skuteczność szczepionek  jest na poziomie 19% -29%.

Bunt francuskich lekarzy, pielęgniarek i społeczeństwa ma dla nas dodatkowe przesłanie. Pozwala bardziej uświadomić sobie w jak wielkim stopniu współczesne rządy i politycy, nawet tak wielkich krajów jak Francja, są marionetkami w rękach globalnych graczy.

Cóż, żeby zrozumieć prawdę trzeba doświadczyć kłamstwa, a sytuacja z koronawirusem daje ku temu dobrą okazję.

 

 

Źródło/przedruk: ŻycieKalisza.pl

 

 

 

Facebook Comments Box