Francuscy lekarze zawiązali własny niezależny od władz komitet naukowy do sprawa Covid-19
30 tys. francuskich lekarzy zbuntowało się przeciwko rządowym kłamstwom o koronawirusie.

Ta ośmiominutowa najnowsza relacja francuskiego korespondenta, Piotra Wita dla Radia Wnet, jawi się jako jedna najmocniejszych jakie słyszałem w związku z epidemią covid-19.
Oto streszczenie tego wywiadu:
- 9 stycznia francuscy lekarze zawiązali własny niezależny od władz komitet naukowy zrzeszający 30.000 lekarzy, 30.000 pielęgniarek i pielęgniarzy oraz ponad 100.000 obywateli. Członkowie zarządu złożyli zapewnienie, że żaden z nich nie jest zależny od firmy farmaceutycznej.
- Francuscy lekarze, na ogół z pierwszej linii frontu, protestują przeciwko wyolbrzymianiu choroby i rozdymaniu statystyk, przeciwko fałszywym testom i pustym łóżkom szpitalnym.
- Ujawniają afery w pismach medycznych promujących Covid-19 i szczepionki na te chorobę.
- Protestują przeciwko zabranianiu lekarzom swobody leczenia jaki nakazuje wiedza i doświadczenie medyczne, gdyż władze zabroniły stosować hydroxychlorohiny, invermektyny i innych skutecznych lekarstw. Zamiast leczyć rząd zaleca wzywać pogotowie i wysyłać pacjentów na reanimację.
- Protestują przeciwko zastraszaniu lekarzy i zabieraniu im praw wykonywania zawodu jeśli odważą się leczyć pacjentów skutecznymi lekami, ale nie polecanymi przez rząd.
- Do zbuntowanych lekarzy dołączyła francuska Narodowa Akademia Medyczna.
- Przestrzegają przed skutkami ubocznymi szczepień na Covid-19.
- Zastępca redaktora naczelnego jednego z ostatnich niezależnych pism medycznych British Medical Journal w swym artykule wyraził poważne wątpliwości odnośnie skuteczności szczepionek na covid-19, twierdząc, że ich skuteczność szczepionek jest na poziomie 19% -29%.
Bunt francuskich lekarzy, pielęgniarek i społeczeństwa ma dla nas dodatkowe przesłanie. Pozwala bardziej uświadomić sobie w jak wielkim stopniu współczesne rządy i politycy, nawet tak wielkich krajów jak Francja, są marionetkami w rękach globalnych graczy.
Cóż, żeby zrozumieć prawdę trzeba doświadczyć kłamstwa, a sytuacja z koronawirusem daje ku temu dobrą okazję.
Źródło/przedruk: ŻycieKalisza.pl
Facebook Comments Box